Zaloguj

SPĘDŹ NOC MUZEÓW W FABRYCE CZEKOLADY E.WEDEL

Opublikowano: 27 kwiecień 2018
Ewelina Kaszuba

Już 19 maja, Fabryka Czekolady E.Wedel, otworzy drzwi dla wszystkich miłośników czekolady w ramach tegorocznej edycji Nocy Muzeów.

Fabrykę będzie można odwiedzać w godzinach od 12:00 do 00:00. Na trasie pojawią się liczne atrakcje, które rozbudzą w Was prawdziwą dziecięcą radość.

Czytaj więcej...
 

Podatek od grabieży

Opublikowano: 25 luty 2018
Bożena Ratter

Afera za aferą a ludzie najbardziej poszkodowani (od czasu PRL) jedzą na obiad zamiennie chleb z kapustą kiszoną lub burakami (świadectwa dzwoniących radiosłuchaczy). A niektórych czeka inwestycja w termomodernizację. W Poranku Wnet  Minister Piotr Woźny, który w rządzie odpowiada za program walki ze smogiem, podkreślił, że bez pomocy dla osób najuboższych nie uda się na trwałe poprawić jakości powietrza w polskich miastach.

Bardzo dobrze, ale właściwie dlaczego to oni mają płacić? Czy ktoś dokonał analizy czy to przypadkiem działania developerów na wielką skalę w ostatnich latach, za zgodą władz miasta czyli wydziału ochrony środowiska (chyba taki jest) są tego przyczyną? Całkowite zabudowanie przez developerów każdej wolnej przestrzeni, która 20 lat temu była płucem Warszawy? Wylewanie trawników betonem lub wykładanie kostki, wycinanie drzew na domy i parkingi? A za każdym zasiedlającym te miejsca przybywa co najmniej jeden samochód.

Czytaj więcej...
 

RODZINNY WEEKEND Z LEGOLAND® BILLUND RESORT!

Opublikowano: 06 luty 2018
Joanna Owsianko

JUŻ 10-11 LUTEGO W GALERII HANDLOWEJ BEMOWO W WARSZAWIE

W najbliższy weekend 10-11 lutego w Galerii Handlowej Bemowo w Warszawie odbędzie się otwarta, rodzinna i bezpłatna impreza z parkiem rozrywki LEGOLAND Billund. Dzieci i rodzice będą mogli przenieść się do niesamowitego świata zbudowanego z kultowych klocków LEGO®, oddać się twórczej zabawie i wygrać bardzo atrakcyjne nagrody.

Czytaj więcej...
 

Kongres Szefów Kuchni 11 października w Warszawie

Opublikowano: 09 październik 2017
Jakub Zaryński

Największe w Polsce spotkanie Szefów Kuchni odbędzie się już 11 października w Warszawie. To jedyne miejsce, w którym kuchmistrzowie z całego kraju mogą wymienić swoje poglądy i doświadczenia. Na wydarzeniu pojawi się także ok. 100 dostawców HoReCa. Uczestnicy będą mogli również wziąć udział między innymi w warsztatach produktowych. 

Podczas Kongresu Szefów Kuchni będzie możliwość wymiany poglądów i opinii, ale przede wszystkim zdobycia najwyższej jakości wiedzy merytorycznej o zarządzaniu zasobami ludzkimi, zakupami, zapasami czy całą restauracją. Dodatkowo szefowie kuchni dowiedzą się jak pracować na własne nazwisko, a specjaliści przeprowadzą trening przywództwa.

Czytaj więcej...
 

Ktoś kichnął. Senat mógł przerywać obrady. 3 zaskakujące fakty z życia Rzymian

Opublikowano: 28 wrzesień 2017
Ino Mokotów

/ Wypowiedź: Michał Kubicz, autor książki „Tyberiusz. Cesarstwo nad przepaścią”.

Starożytni Rzymianie byli bardzo zabobonni. Uzależniali wiele swoich życiowych decyzji od zdarzeń, które my uznajemy za banalne np. kierunek lotu ptaków, niespodziewane dźwięki. Takim złym znakiem mogło być także zwykłe kichnięcie.

- Senat potrafił przerwać obrady dlatego, że przed głosowaniem nad ważną ustawą ktoś kichnął, co mogło stanowić zły omen - mówi newsrm.tv Michał Kubicz, autor książki „Tyberiusz. Cesarstwo nad przepaścią”. W takim przypadku do głosowania nad daną ustawą wracano w innym terminie.

Czytaj więcej...
 

Strona 1 z 29

Wykupując u nas reklamę, wspierasz serwis.

To miejsce na Twoją. 200PLN netto/mies. Wystawiamy F-ry VAT

Nasz Patronat

Mokotów

RADA DZIELNICY MOKOTÓW M.ST. WARSZAWY
kadencja 2014 - 2018

Sesje Rady    

Radni

Kluby

Interpelacje i zapytania

Komisje

Posiedzenia komisji

Uchwały i stanowiska

Przewodniczącym Rady Dzielnicy Mokotów jest Miłosz Górecki, a wiceprzewodniczącymi: Hanna Brózda i Witold Wasilewski.

ul. Rakowiecka 25/27, pok. 12D
02-517 Warszawa
tel.: 22 443 64 28
faks: 22 325 45 89
e-mail: mokotow.wor@um.warszawa.pl

Mokotów retro

Gościmy

Odwiedza nas 165 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
2546096
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online
Dzisiaj jest: 19 Lipiec 2018        Imieniny obchodzą: Alfred, Wincenty, Włodzisław

Reklama w serwisie

© 1999 Mokotów. Wszelkie prawa zastrzeżone. By Agencja Reklamowa BARTEXPO