Zaloguj

Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłkarski Wolf Winter Cup

Opublikowano: 24 listopad 2017
Aneta Filipczak

Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłkarski Wolf Winter Cup Wolf Project Studio sponsorem MKS Wicher Kobyłka

Wraz z rozpoczęciem jesiennej rundy rozgrywek piłkarskich, Wolf Project Studio wspiera drużynę MKS Wicher Kobyłka (rocznik 2009) jako sponsor. Już 9-10 grudnia wspólnie z klubem zaplanowało organizację Międzynarodowego Mikołajkowego Turnieju Piłkarskiego Wolf Winter Cup, który odbędzie się na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 3 w Kobyłce. Turniej honorowym patronatem objął Prezes PZPN Zbigniew Boniek. 

W turnieju udział wezmą m.in. takie drużyny jak Sparta Praga, Pogoń Szczecin, Karpaty Lwów, Legia Warszawa, Zagłębie Lubin oraz Starward Kijów. Na hali ułożona zostanie nawierzchnia ze sztucznej trawy, która będzie okolona bandami z siatką. Dzięki temu, mecze rozgrywane będą bez autów i rzutów rożnych a same rozgrywki nabiorą szybkości i dynamiki. Podczas wydarzenia WOLF Project Studio zaprezentuje najnowocześniejszy system do pomiaru dystrybucji ciśnień stopy, pozwalający na uzyskanie idealnej wkładki wydrukowanej w technologii 3D, która zapewni młodym piłkarzom komfort i ergonomię podczas gry.

Spersonalizowane i doskonale dopasowane wkładki zapewniają nie tylko ochronę przed kontuzjami, ale są też dla młodych sportowców skuteczną pomocą przy korekcji wad stóp, kolan i kręgosłupa. Ich zadaniem jest prawidłowe ustawienie ciała w czasie gry, zwłaszcza mając na uwadze fakt, że rozkład siły nacisku na podłoże podczas tak dynamicznego ruchu różni się od codziennego chodzenia. Każdy z członków zespołów biorących udział w turnieju będzie mógł wykonać bezpłatny skan i przeprowadzić pełną diagnostykę stóp, a same wkładki będzie można zakupić na miejscu w promocyjnej cenie – mówi Piotr Harwas,  Project Manager w WOLF Project Studio.

WOLF TEAM planuje też pokazać pełne środowisko druku 3D. Tuż obok murawy kilkanaście nowoczesnych maszyn będzie drukować mikołajkowe upominki dla zawodników i kibiców, a zespół specjalistów odpowie na wszystkie pytania związane z nowymi technologiami.

Nasi projektanci już rozpoczęli prace nad stworzeniem spersonalizowanych modeli pucharów dla zwycięskich drużyn – statuetki będą stworzone oczywiście za pomocą technologii druku 3D, a ich wygląd do samego końca pozostanie tajemnicą – dodaje Piotr Harwas.

Firma WOLF nazywana jest liderem w branży kompleksowych usług z zakresu druku 3D (od projektowania, po końcowy produkt i jego produkcję), prototypowania czy wytwarzania wielkogabarytowych obiektów za pomocą technologii przyrostowych. Pokazuje, że druk 3D można dziś wykorzystać w branży oświetleniowej (biurowce, szpitale, budynki użyteczności publicznej), dostarcza nietypowe i spersonalizowane oprzyrządowania dla robotów przemysłowych, a także tworzy drukowane meble czy sztukę użytkową.         

WOLF Project Studio ma na swoim koncie realizacje dla takich firm jak Ferrari Polska, Shell czy Play, a także wiele sukcesów i nagród branżowych. Największym osiągnięciem firmy jest jeden z największych na świecie wydruków wielkogabarytowych – 4-metrowy stół REX AXON. Pochwalić się mogą również wyjątkowym modelem wydrukowanego w skali 1:1 Ferrari GTC4 Lusso, który w całości powstał przy pomocy ręcznych drukarek - długopisów 3D.

 

***

WOLF Project Studio specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań związanych z technologią druku 3D – produkuje materiały do druku, konstruuje maszyny wielkogabarytowe, świadczy usługi projektowania i druku 3D, oferuje akcesoria i narzędzia do obróbki, tworzy drukowaną sztukę użytkową oraz szkoli specjalistów w dziedzinie druku 3D, dzięki „Akademii 3D” na Politechnice Warszawskiej.

Wykupując u nas reklamę, wspierasz serwis.

To miejsce na Twoją. 200PLN netto/mies. Wystawiamy F-ry VAT

Nasz Patronat

Mokotów

RADA DZIELNICY MOKOTÓW M.ST. WARSZAWY
kadencja 2014 - 2018

Sesje Rady    

Radni

Kluby

Interpelacje i zapytania

Komisje

Posiedzenia komisji

Uchwały i stanowiska

Przewodniczącym Rady Dzielnicy Mokotów jest Miłosz Górecki, a wiceprzewodniczącymi: Hanna Brózda i Witold Wasilewski.

ul. Rakowiecka 25/27, pok. 12D
02-517 Warszawa
tel.: 22 443 64 28
faks: 22 325 45 89
e-mail: mokotow.wor@um.warszawa.pl

Mokotów retro

Kolporter

Gościmy

Odwiedza nas 126 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
2546078
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online
Dzisiaj jest: 19 Lipiec 2018        Imieniny obchodzą: Alfred, Wincenty, Włodzisław

Reklama w serwisie

© 1999 Mokotów. Wszelkie prawa zastrzeżone. By Agencja Reklamowa BARTEXPO